Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna

Projekt: Zachowanie dziedzictwa kulturowego ...

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu w partnerstwie z liderem projektu Gminą Pokój oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie i Wojewódzkim Urzędem Ochrony Zabytków w Opolu realizuje projekt pn. „Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno – informacyjne w województwie opolskim”. W ramach przewidzianych w projekcie zadań rozpoczynamy nabór uczestników do projektu, którzy będą mogli przejść szkolenie zawodowe i nabędą praktyczne umiejętności w zawodzie konserwatora zabytków. Termin rekrutacji to 05.02.2018-19.02.2018 r.

Więcej informacji na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy: http://wupopole.praca.gov.pl/

 

Aktualność dodana przez: Zygfryd Zielger (2018-02-06 15:04:05) , zredagowana przez: Zygfryd Zielger (2018-02-07 12:13:07)
Data wydarzenia : 2018-02-06
Data publikacji : 2018-02-06
Prześlij znajomym Dodaj do ulubionych

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-strzelce.pl/wydarzenie/482/projekt-zachowanie-dziedzictwa-kulturowego-