Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna

KOLEJNE WYRÓŻNIENIE DLA POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W STRZELCACH OPOLSKICH

W dniu 24 stycznia br. w Warszawie odbyły się krajowe uroczystości z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Na zaproszenie Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uczestniczył w nich Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Opolskich. W czasie spotkanie Pani Minister Elżbieta Rafalska podziękowała przedstawicielom publicznych służb zatrudnienia za codzienną pracę oraz wysiłek włożony w rozwiązywanie trudnych problemów współczesnego rynku pracy. Spotkanie było też okazją do uhonorowania urzędów, które w 2017 roku osiągnęły najwyższą skuteczność działań aktywizujących podejmowanych wobec osób bezrobotnych oraz efektywność wykorzystania Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Dyrektor Norbert Jaskóła z rąk Pani Minister odebrał WYRÓŻNIENIE dla Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Opolskich za realizację w 2017 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych.

Aktualność dodana przez: Dariusz Przybyła (2018-01-31 13:12:17) , zredagowana przez: Dariusz Przybyła (2018-01-31 13:16:32)
Data wydarzenia : 2018-01-24
Data publikacji : 2018-01-31
Prześlij znajomym Dodaj do ulubionych

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-strzelce.pl/wydarzenie/475/kolejne-wyro%C5%BCnienie-dla-powiatowego-urzedu-pracy-w-strzelcach-opolskich