Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna

Oferta pracy PCPR - KONSERWATOR 1/4 etatu

Dyrektor Powiatowego centrum Pomocy Rodzinie w Strzelcach Opolskich
ogłasza nabór na stanowisko KONSERWATOR - ¼ etatu

WYMAGANIA FORMALNE:

1. obywatelstwo polskie,

2. minimum wykształcenie zasadnicze.

3. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

4. niekaralność (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe),

5. nieposzlakowana opinia,

6. stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy czynności gospodarczo – konserwatorskie

WYMAGANIA DODATKOWE

Pożądane umiejętności i cechy kandydata:

1. Umiejętności techniczne i remontowo budowlane, umiejętności związane z obsługą urządzeń

2. Sumienność

3. Uczciwość

4. Komunikatywność

5. Pracowitość

6. Rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

1. Wykonywanie drobnych napraw, stałej konserwacji pomieszczeń w obiekcie i innych prac gospodarczych

a) drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek)

b) prace związane z konserwacją urządzeń wod-kan (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji)

c) dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki)

d) prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (umiejętność gipsowania
i szpachlowania niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, podstawowe umiejętności malarskie)

e) prace naprawcze związane ze meblami biurowymi (naprawa stolików, ławek, biurek, krzeseł, pozostałego wyposażenia meblowego)

2. Prace porządkowe wokół obejścia budynku : sprzątanie śmieci, zamiatanie lub odśnieżanie, zapobieganie śliskości chodników wzdłuż budynku.

4. Obsługa elektronarzędzi.

5. Znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie realizacji zadań i obowiązków służbowych.

6. Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia.

Miejsce pracy: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzelcach Opolskich
ul. B. Chrobrego 5
47-100 Strzelce Opolskie

Dokumenty proszę składać do 30.09.2017 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie
w Strzelcach Opolskich, ul. B. Chrobrego 5, 47-100 Strzelce Opolskie

Aktualność dodana przez: Patrycja Gazda (2017-09-14 10:39:22) , zredagowana przez: Patrycja Gazda (2017-09-15 14:18:26)
Data wydarzenia : 2017-09-30
Data publikacji : 2017-09-13
Prześlij znajomym Dodaj do ulubionych

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-strzelce.pl/wydarzenie/426/oferta-pracy-pcpr-konserwator-1-4-etatu