Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna

STRZELECKIE TARGI PRACY I EDUKACJI 2018

ZAPROSZENIE

 

Starosta Strzelecki wraz z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Opolską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy organizują 19 kwietnia 2018 roku w godz. od 10:00 do 13:00

„Strzeleckie Targi Pracy i Edukacji”

     w sali widowiskowej Powiatowego CentrumKultury w Strzelcach Opolskich przy ul. Dworcowej 23.

Nasze Targi stwarzają firmom wspaniałe możliwości nie tylko pozyskania pracowników, ale i promocji swojej marki wśród mieszkańców całego powiatu. Celem tej inicjatywy jest również stworzenie możliwości bezpośredniej konfrontacji wymagań i oczekiwań pracodawcy oraz przyszłego pracownika.

Zapraszamy wszystkie firmy i przedsiębiorców do udziału w Targach. Jeśli w najbliższej przyszłości planujecie zatrudnić nowych pracowników lub poszukujecie specjalistów danej branży, to oferta Targów jest najlepszą okazją realizacji planów zatrudnieniowych.

W trakcie Targów planowany jest również kolportaż folderu reklamowego zawierającego informacje o firmach biorących udział w targach i ich ofertach (firmy, które wyrażą chęć umieszczenia swojej reklamy w folderze będą zobowiązane do pokrycia części kosztów druku – nakład 1000 egzemplarzy). Informacje o targach znajdą się także w lokalnej prasie, radiu i telewizji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy zgłosić udział firmy w Targach poprzez wysłanie zgłoszenia w terminie do 23.03.2018 roku. Formularz zgłoszeniowy można wysłać pocztą na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Opolskich, na adres e-mail: p.gazda@pup-strzelce.pl.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Powiatowy Urząd Pracy

ul. Gogolińska 2 a, 47-100 Strzelce Opolskie

Patrycja Gazda - tel. 77 462 18 65

Aktualność dodana przez: Patrycja Gazda (2017-03-02 09:32:55) , zredagowana przez: Patrycja Gazda (2018-03-08 08:23:29)
Data wydarzenia : 2018-04-19
Data publikacji : 2018-03-07
Prześlij znajomym Dodaj do ulubionych

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-strzelce.pl/wydarzenie/377/strzeleckie-targi-pracy-i-edukacji-2018